Tvorba web stránok

Vytvoríme pre Vás atraktívne a efektívne web stránky s moderným designom podľa Vašich predstáv. Pri tvorbe www stránok dbáme o jednoduchú použiteľnosť (user friendly web) a jej intuitívne ovládanie každým užívateľom. Súčasťou webu je redakčný systém CMS, ktorý umožní jednoduchú správu web stránok.

Garantujeme Vám spokojnosť a 100% technickú podporu. Ponúkame Vám servis na 1 rok zdarma a 10 ročnú záruku systému. Web stránky sú zároveň optimalizované pre vyhľadávače pre neustály zisk nových návštevníkov (SEO friendly).

 

Atraktívny design

Zaujímavý webdesign stránky je prvým krokom, ako osloviť klienta a vzbudiť v ňom úprimnú dôveru vo Vašu spoločnosť. Vytvoríme Vám vkusnú a modernú web stránku podľa Vašich predstáv, ktorá zaujme už na prvý pohľad. Sme profesionáli, môžete sa na nás spoľahnúť. Presvedčí Vás garancia spokojnosti.

Jednoduchá správa obsahu

Upravte si obsah web stránky bez problémov. UpTouch CMS je vytvorený pre jednoduchý manažment obsahu celej stránky. V prípade, že by sa vyskytli akékoľvek problémy alebo by ste potrebovali pomoc s úpravami obsahu, kontaktuje nás. Technická podpora Vám zaručí riešenie aj takýchto situácií.

Vždy noví návštevníci

Každá vytvorená web stránka obsahuje minimálne základnú SEO optimalizáciu pre vyhľadávače. Súčasťou www stránky je tiež registrácia do zoznamov. Vďaka týmto službám sa z Vašej stránky stane vyhľadávaná destinácia na internete, čo pre Vás bude znamenať permanentný prísun nových návštevníkov a teda potenciálnych klientov.

100% spoľahlivosť

Poskytujeme technickú podporu v rôznych smeroch z oblasti internetu a počítačových technológií. Obráťte sa na nás v otázkach webu, e-mailového klienta či hostingu, radi Vám poradíme. Ku každej objednanej web stránke garantujeme 1 rok servisu zdarma (servisné zásahy zahŕňajú úpravy obsahu, prípadne ďalšie opravy) a záruku na systém po dobu 10 rokov.

Prívetivá cena

Výsledkom našej práce sú vysoko kvalitné web stránky, ale takisto dbáme na možnosti rozpočtu klienta. Snažíme sa Vám prispôsobiť aj v cenách našich služieb.

Dobrý web začína už od 1600 eur ! Pre bližšiu špecifikáciu cien pre Vás vypracujeme cenovú kalkuláciu.

Jednoduché a úspešné riešenie

Web stránky navrhujeme tak, aby boli zaujímavé a prívetivé pre návštevníka. Každý web tak musí spĺňať základnú požiadavku na užívateľsky prijateľný systém. Riešenia vytvárame na mieru požiadavkám tak, aby stránka efektívne plnila stanovené ciele klienta, a to pri cenovo výhodných podmienkach.

Chcete vedieť ako vylepšiť svoj marketing na webe alebo samotný web?

Dohodnite si s nami nezáväzné stretnutie.

© 2008 Webcreator - internetová agentúra. Všetky práva vyhradené. Zavolajte nám 0910 90 70 48