Tvorba loga

Tvorba loga je procesom grafickej realizácie symbolu, ktorého úlohou je úderná a seriózna reprezentácia firmy. Našim cieľom je vytvoriť návrh loga, ktoré dokonale vystihne Vaše obchodné zameranie a pritom bude jednoducho zapamätateľné.

Úspech loga spočíva v jeho schopnosti pripomenúť Vašu firmu v momente, ako sa zákazník na dané logo pozrie

Vkusné a nápadité logo Vás odlíši od konkurencie. Zaujme na prvý pohľad, vzbudí pozitívny dojem u potenciálneho klienta a je nezameniteľné. Jeho úlohou je osloviť na prvý pohľad - aby si zákazník mohol ľahko priradiť Vás či Vaše produkty pod hlavičku Vašej firmy. Profesionálne logo Vám navrhneme tak, aby splnilo túto neľahkú úlohu.

Kreatívny moderný návrh

Logo je súčasťou firemnej filozofie prezentujúcej myšlienky a hodnoty. Z tohto dôvodu by malo korešpondovať so spoločnosťou ako takou, no zároveň byť mimoriadne originálne.

Vytvoríme pre Vás kreatívne a nezameniteľné logá v modernom prevedení, ktoré dodajú Vašej spoločnosti (prípadne Vašim produktom) svojrázny a zapamätateľný image.

Garancia spokojnosti

Na tvorbe loga budeme pracovať až do momentu, kým nebudete 100% spokojní. Neváhajte nám prezentovať svoje predstavy a úprava loga k Vašej úplnej spokojnosti je garantovaná.

Viac variant vyhotovenia

Každý klient má individuálne ašpecifické predstavy o tom, ako by malo logo vyzerať. Aby sme sa čo najviac priblížili vkusu našim klientom, postupujeme pri tvorbe loga tak, že vyhotovíme viacero, typovo rozličných, variantov. Následne si zákazník vyberie jeden design loga, ktorý ho najviac zaujme a ten ďalej upravujeme do finálnej podoby.

Expresné vyhotovenie

Grafický návrh loga vytvárame štandardne do 3 dní. V prípade potreby pre Vás vytvoríme design loga aj v kratšom časovom intervale. Kontaktuje nás s vašimi požiadavkami.

Dobrá cena

Cena profesionálneho loga je už od 200 eur *(6025Sk).

Navyše - môžete u nás využiť možnosť vytvorenia kompletnej korporačnej identity (zjednotenie firemných materiálov ako sú hlavičkové papiere, vizitky či obálky) za výhodnú cenu. Informujte sa u nás.

"Keby som mal posledný dolár, tri doláre by som investoval do marketingu" Henry Ford

1. Konzultácia požiadaviek klienta
Prvým krokom pri tvorbe loga je konzultácia s klientom. Ten načrtne všetky svoje požiadavky a predstavy, prezentuje pôsobenie spoločnosti a obchodné zameranie.

2. Vytvorenie viacerých variant návrhu
Na základe jednotlivých kľúčových informácií sa vytvorí niekoľko rozličnýach variantov loga. Po vzhliadnutí designov si klient vyberie jeden návrh, ktorý sa bude naďalej upravovať.

3. Pripomienkovanie
Logo je v štádiu diskusie, kedy dochádza k prípadnému pripomienkovaniu alebo okamžitému schváleniu. Logo sa upravuje pokiaľ nebude klient 100%-tne spokojný.

4. Finalizácia
Do návrhu sa aplikujú pripomienky klienta a vyhotoví sa finálny návrh, ktorý sa klientovi odovzdá vo všetkých potrebných formátoch (AI, PDF, EPS, JPG,...)

Ozvite sa nám, odlíšime Vás od konkurencie.

AKCIA
ak si objednáte logo, dostanete
250ks vizitiek s novým logom zadarmo

© 2008 Webcreator - internetová agentúra. Všetky práva vyhradené. Zavolajte nám 0910 90 70 48