Prípadové štúdie

Stiahnite si niektorú z prípadových štúdií a pozrite si konkrétny príklad uplatnenia našich produktov a služieb v praxi.

Klienti - Riešenia

Cameo

Prípadová štúdia Cameo

Pri realizácii projektu pre spoločnosť Cameo bolo cieľom zvýšiť návštevnosť web stránky a získať tak nových potenciálnych zákazníkov. Zmenou prešiel celkový vizuál stránky, ako aj jej funkčnosť – objednané služby boli použité z balíka ProWeb s pridaním niekoľkých špecifických modulov na mieru. Viac o výsledkoch projektu si prečítajte v prípadovej štúdii.

Exprestlač

Prípadová štúdia ExpresTlač

Projekt ExpresTlač si vyžiadal riešenie na mieru - redesign stránky a aplikáciu redakčného systému. Uvedené služby boli použité na dosiahnutie optimalizácie funkčnosti e-shopu a dosiahnutie maxima užívateľov realizujúcich objednávky. Pri propagácii firmy ExpresTlač sa uplatnili aj účinné marketingové nástroje. Viac informácií a dosiahnuté výsledky nájdete v prípadovej štúdii.

Produkty / Služby

Webdesign

Startweb

Startweb je základným balíkom služieb, ktorý obsahuje profesionálny grafický návrh podľa predstáv klienta s 5 sekciami webu.

Proweb

Proweb je profesionálnym balíkom služieb, ktorý poskytuje úspešnú a efektívnu prezentáciu firmy na internete s aplikáciou účinných marketingových nástrojov.

Eshop

E-shop je profesionálny elektronický obchod, ktorý obsahuje dynamický grafický návrh podľa predstáv klienta a modul e-shop umožňujúci predaj produktov cez internet a registráciu užívateľov.

Ako si vybrať dodávateľa webu?

Pri výbere správneho dodávateľa sa uistite, či je odborníkom v oblasti, v ktorej pôsobí. O pravdivosti jeho tvrdení sa môžete presvedčiť prostredníctvom rozličných článkov, ktoré firma publikovala.

Online marketing

SEO

Získanie nového zákazníka je vraj 5krát ťažšie ako udržanie si súčasného. Vo svete mimo internetu je to tým, že zákazníci nevyhľadávajú firmy, ale firmy zákazníkov. Práve na internete je to však naopak a náklady klesajú.

Internetové aplikácie

Aplikácia na mieru

Aplikácia na mieru umožňuje vysokú efektivitu v organizovaní chodu firmy a maximálne možné pokrytie procesov, ktoré spoločnosť vykonáva, vrátane rôznych detailov a špecifikácií.

Riešenia

Servis a aktualizácia

Nič nerozhoduje na webových stránkach o premene návštevníka v zákazníka viac ako texty. Grafika môže zaujať a byť podnetom na ich prezretie, no "skutočný" chlieb sa láme až pri ich detailnejšom prechádzaní.

© 2008 Webcreator - internetová agentúra. Všetky práva vyhradené. Zavolajte nám 0910 90 70 48