Neseď za PC zadarmo!

Ovládaš PHP, MySQL, XHTML, Javascript a si zodpovedný a spoľahlivý? Ponúkame Ti nadštandardné ohodnotenie. Zarábaj na tom, čo Ťa baví!

Prečo kariéra u nás?

Práca na jedinečných projektoch

Pracujeme na jedinečných a zaujímavých riešeniach pre našich klientov na Slovensku aj v zahraničí. Každý projekt je iný a rutina prakticky neexistuje. Taktiež vyvíjame a staráme sa o vlastné projekty, ktoré sú špičkou vo svojom obore.

Mladý a priateľský kolektív

Naša spoločnosť sa skladá z mladých, nadšených a otvorených ľudí, ktorí si rozumejú a dobre spolu vychádzajú. Rozumieme, že len dobré prostredie a správna komunikácia na pracovisku dokáže pôsobiť ako podnet k vynikajúcim nápadom, a preto sa staráme o to, ako sa voči sebe správame a ako sa každý z nás v kolektíve cíti.

Humor a dobrá nálady na pracovisku

Dobré prostredie a kolektív podnecuje ľudí k dobrej nálade a neskutočnému zmyslu pre humor. Z práce si nebudete odnášať klebety a starosti, ale pár dobrých vtipov a perfektných zážitkov, o ktoré sa radi podelíte - skoro vždy ;).

Ďalšie odborné vzdelávanie

Aby sme kráčali s dobou, je nutné neustále sa vzdelávať a prijímať nové informácie. To zabezpečujeme v rámci spoločnosti jedinečnou metódou Benchlearning®-u.

Silná firemná kultúra

Pracujeme podľa manažmentu úplnej kvality a na základe presne stanovených cieľov. Komunikácia; rýchlejšie, lepšie a ekonomickejšie riešenia; odstraňovanie prekážok je to, čo nás charakterizuje.

Všetko potrebné k práci

Práca sa dá uľahčiť, zrýchliť a spríjemniť použitím mnohých moderných technológii. Tie, ktoré potrebujete, máte k dispozícii, či už ide o mobilný telefón, notebook alebo iné zariadenia, ktoré Vám pomôžu efektívne nakladať s časom a prostriedkami.

Flexitime

Každý môže byť pánom svojho času. Nie je potrebné tvrdnúť na stoličke a „odsedieť” si povinnú pracovnú dobu! Sami si rozložte svoj pracovný výkon tak, aby ste ho zvládli čo najpohodlnejšie a bez straty drahocenného času.
Chcete poznať ďalšie dôvody? Kontaktujte nás.
© 2008 Webcreator - internetová agentúra. Všetky práva vyhradené. Zavolajte nám 0910 90 70 48