Online marketing

Online marketing je služba zameraná na propagáciu firmy a zvýšenie počtu návštevníkov web stránky.

Pre tých, ktorí chcú získ(ať)

Prioritou Online marketingu je slúžiť ako efektívne marketingové riešenie s jasne definovaným cieľom - získať nových zákazníkov prostredníctvom internetu, a teda zvýšiť zisk.

Aplikácia jednotlivých riešení získava maximum návštevníkov pre vašu stránku a úspešne privádza užívateľov webu k požadovanej aktivite. Základom je zvýšenie konverzného pomeru (percento užívateľov, z ktorých sa stanú zákazníci). Správne nastavenie týchto nástrojov vám zabezpečí stály tok návštevníkov, z ktorých sa stanú vaši zákazníci.

Copywriting

Copywriting je písanie reklamných textov, textov pre obchodné účely a propagačných textov. Cieľom copywritingu je zaujať a „prinútiť“ užívateľa k akcii (napríklad zrealizovať objednávku).
Slová sú tým, čím si získate priazeň. viac >>

SEO

Optimalizácia pre vyhľadávače je spôsob, akým získať maximum návštevníkov pre vašu stránku prostredníctvom vyhľadávačov ako Google, MSN alebo Yahoo. Výhodná pozícia vo fulltextových vyhľadávačoch zaručí, že z vašej web stránky sa nestane opustený ostrov. viac >>

Email marketing

Email marketing je služba zameraná na propagáciu spoločnosti, jej výrobkov a služieb. Cieľom je pravidelne informovať zákazníkov a motivovať k nákupu - prostredníctvom vyžiadaných reklamných e-mailov.
viac >>

Prieskumy a analýzy

Prieskumy a analýzy zahŕňajú komplexný prieskum trhu a následné vypracovanie riešení. Popritom je realizácia služby podmienená podnikateľskému zámeru spoločnosti a požiadavkám klienta.
viac >>

Chcete vedieť ako vylepšiť svoj marketing na webe alebo samotný web?

Dohodnite si s nami nezáväzné stretnutie.

© 2008 Webcreator - internetová agentúra. Všetky práva vyhradené. Zavolajte nám 0910 90 70 48