• Business to business (B2B) marketing

  Pod pojmom B2B (Business to Business) chápeme obchodný vsťah medzi dodávateľom a odberateľom, pričom ani jeden z nich nie je koncový spotrebiteľ, zákazník. Ide o vzťah dvoch spločností, ktoré vzájomne obchodujú. (presnejšia definícia na http://en.wikipedia.org/wiki/Business-to-business_electronic_commerce) B2C – Business to customer – vsťah medzi firmou a zákazníkom (koncovým odberateľom).

  15.11.2010 Management Management Sprievodca produktmi Reakcie (0) Sprievodca produktmi Odporučiť článok
 • Organizačná kultúra a jej vedomá zmena

  “Organizačná kultúra je fenomén, ktorý je veľmi zložitý a ťažko definovateľný, ale ktorý, ako naznačujú vykonané prieskumi, významným spôsobom ovplyvňuje dlhodobú úspešnosť bla bla….” Autor tohoto textu má jednoznačne pravdu, no takýmto spôsobom už bolo o organizačnej kultúre napísané veľa a bude toho ešte viac. Preto by som skúsil jednoduchým spôsobom naznačiť ako zaviesť potrebnú zmenu kultúry v organizácii.

  15.11.2010 Management Management Sprievodca produktmi Reakcie (0) Sprievodca produktmi Odporučiť článok
 • Total Quality Management

  Cieľom tohto článku je priblížiť čitateľovi Total Quality Management (ďalej len TQM). Táto téma je v posledných dňoch veľmi atraktívna, keďže firmy sa snažia vybudovať si čím väčšie konkurenčné výhody oproti svojim konkurentom. Tento postup pri riadení sa snaží zavádzať aj naša firma http://www.webcreator.sk/misia-vizia-hodnoty . Dúfam, že Vám ponúknem dostatočné informácie o tejto téme a rozpútam búrlivú debatu na túto tému.

  24.9.2010 Management Management Sprievodca produktmi Reakcie (0) Sprievodca produktmi Odporučiť článok
© 2008 Webcreator - internetová agentúra. Všetky práva vyhradené. Zavolajte nám 0910 90 70 48