W3 Blogy

Tipy, triky, texty a skúsenosti, ktoré vám pomôžu v spleti webdesignu
 • V príprave

Prehľad w3 blogov

Misia, vízia, hodnoty

Misia

Našou misiou je vytvárať produkty a riešenia najvyššej možnej kvality, čím sa snažíme o budovanie si dobrého mena. Prinášame inovácie do všetkého, čo robíme. Orientujeme sa na bezchybné vzťahy s klientmi, komunikáciu a zisk.

Vízia

Vyhľadávaná a uznávaná internetová agentúra s najkvalitnejšími službami, ľudským prístupom a tímovým duchom, ponúkajúca produkty, ktoré naplnia očakávania zákazníka.

Hodnoty

 • 1. Komunikácia

  Každý vzťah je založený na komunikácii. My ju takisto považujeme za kľúčovú. Pýtame, čo ľudia potrebujú, čo ich zaujíma. Spoločne diskutujeme o problémoch. Presvedčíme sa, či má klient dostatok informácií na správne rozhodnutie.

 • 2. Total quality managment

  Neustále hľadáme nové možnosti, ako robiť prácu lepšie, rýchlejšie a efektívnejšie. Prekračujeme samých seba a posúvame dopredu. Nikdy sa neuspokojíme so stereotypom.

 • 3. Priateľstvo a spolupráca

  Sme tím. Profesijne a ľudsky. Navzájom sa podporujeme a povzbudzujeme k lepším výkonom. Tím priateľov vždy dokáže viac ako tím pracovníkov.

 • 4. Vzdelanie

  Základom každého úspechu sú vedomosti a poznatky. Preto iniciujme možnosti vzdelávania a hľadáme zdroje užitočných informácií. Ak chceme byť najlepší, musíme najviac vedieť.

 • 5. Ochrana prírody

  Klišé dnešnej doby, ktorého sa treba držať. Sme ohľaduplní nie len k ľuďom, ale aj k prírode.

© 2008 Webcreator - internetová agentúra. Všetky práva vyhradené. Zavolajte nám 0910 90 70 48