Internetový obchod

E-shop je elektronický internetový obchod na online predaj Vašich produktov a služieb. Absolútnou výhodou e-shopu je prehľadnosť a nenáročná použiteľnosť s primárnou orientáciou na užívateľa webu. Pri tvorbe efektívneho internetového obchodu dbáme na jeho možnosti využitia, pričom prispôsobujeme konkrétne funkcie klientovým požiadavkám.

Charakteristika
Výhodou nášho e-shopu je podrobné riešenie platieb, faktúr a odosielania zásielok, čo preukázateľne rieši nedostatky konkurenčných internetových obchodov a značne skracuje čas strávený administráciou objednávok.

Súčasťou e-shopu je vytvorenie moderného designu stránky s garanciou spokojnosti, CMS redakčný systém pre bezproblémový manažment obsahu, ako aj ročný servis zdarma a 10 ročná garantovaná záruka na systém.

Vytvorenie internetového obchodu a jeho bezproblemová prevádzka Vám zabezpeči spokojných a stálych zákazníkov

Prehľadný design

Vytvoríme pre Vás prehľadný a ľahko použiteľný design, ktorý intuitívne navedie užívateľa k jednotlivým sekciám. Vďaka designu sa návštevník stránky jednoducho orientuje a nie je ničím rušený pri prezeraní produktov či vypĺňaní objednávky v e-shope.

Ponúkame vytvorenie internetového obchodu podľa Vašich predstáv s dôrazom na použiteľnosť stránky. Na Vašom návrhu budeme pracovať dovtedy, kým nebudete maximálne spokojní.

Rýchla objednávka

E-shop disponuje prehľadným objednávkovým formulárom s logickou štruktúrou, ktorý možno vyplniť rýchlo a intuitívne. Internetový obchod je navrhnutý tak, aby bol user friendly v každom smere, a teda aj pri objednávke produktov. Vaši zákazníci sa k Vám budú radi vracať.

Stály prehľad v objednávkach a stavoch objednaného tovaru budú mať nie len Vaši klienti, ale takisto aj vy prostredníctvom CMS.

Možnosť platby online

E-shop podporuje platby zrealizované prostredníctvom bankových systémov SporoPay, TatraPay, ePlatby VUB, PayPay a takisto je možné obchod nastaviť na platby prevodom, prípadne na dobierku.

Rozsiahle funkcie

Kvalitný e-shop ponúka množstvo funkcií, ktoré môžu byť prispôsobované Vašim požiadavkám. Súčasťou e-shopu sú funkcie na zjednodušenie hľadania produktov, nenáročnú správu či zvýšenie návštevnosti a tržieb.

Užívateľ Administrátor
Porovnávanie produktov Štatistika tržieb
Filtrovanie produktov Štatistika návštevnosti
Jednoduché vyhľadávanie Tvorba zliav a akcií
Rozšírené vyhľadávanie Vernostný systém
Komentovanie produktov Správa produktov a kategorií
Hodnotenie produktov Správa objednávok
Detail produktu s parametrami Správa užívateľov
Online platby Import/Export CSV (MS Excel)
Kategorizácia produktov Systém odosielania
Nákupný košík Systém fakturácie
Rozhranie objednávateľa Prepojenie s účtovnými systémami

Jednoduchá administrácia

Pri správe e-shopu je nevyhnutná jednoduchosť systému. Súčasťou internetového obchodu je systém UpTouch CMS, ktorý umožňuje nenáročnú, rýchlu a prehľadnú správu objednávok, jednotlivých produktov či registrovaných užívateľov.

Výhodou UpTouch CMS je možnosť kooperácie s ďalšími používanými programami - napr. systém umožňuje bezproblémový import/export zákazníkov a produktov.

Riešenie fakturácie a administrácie

Automatizácia je výrazným prvkom a vďaka tomu môžete tlačiť poštové a kuriérske sprievodky priamo zo systému. Výhodou je tiež možnosť priamej fakturácie, dostupný archív faktúr a tiež prepojenie internetového obchodu s účtovnými a inými systémami, ktoré už máte vo firme ( Kros, Pohoda,..., a i.).

Dobrá cena

Cena balíkov E-shop sa pohybuje už od 3000 eur / základný internetový obchod. Viac o cene

Funkcie e-shopu prispôsobujeme požiadavkám klienta. V prípade potreby, vytvoríme akékoľvek ďalšie prídavné moduly a rozličné rozšírenia e-shopu na mieru.

Objednajte si e-shop a presvedčte sa o rýchlej návratnosti Vašej investície!

Zabezpečenie toku návštevníkov

E-shop je vytvorený tak, aby zaručil vysokú návštevnosť stránky a cirkuláciu zákazníkov. Na zaistenie pravidelného toku užívateľov sú použité účinné marketingové nástroje - optimalizácia pre vyhľadávače (Google, Yahoo,...), registrácia do slovenských zoznamov (Zoznam.sk, Azet.sk,...), internetový marketing v podobe služby PeyPerClick vo vyhľadávačoch. Ďalej zabezpečíme efektívnu reklamu použitím bannerov a vytvoríme efektívny linkbuilding.

Spojením SEO optimalizácie a copywritingu dosiahneme, aby zákazníci cielene kúpili v e-shope čo najviac produktov

Chcete vedieť ako vylepšiť svoj marketing na webe alebo samotný web?

Dohodnite si s nami nezáväzné stretnutie.

© 2008 Webcreator - internetová agentúra. Všetky práva vyhradené. Zavolajte nám 0910 90 70 48