Copywriting

Copywriting Už stáročia ľudia využívajú slová ako zbrane silného kalibru - slová majú neobmedzenú moc. Dokážu v okamihu zmeniť život človeka, vyčariť úsmev či doviesť k slzám. Neustále sa rozhodujeme, ktoré slová použijeme, rozmýšľame nad tou najlepšou alternatívou. Rozhodnite sa aj vy správne...

Kvalitný text na webe je zbraňou proti konkurencii.

Chcem copywriting >>

Ako získať zákazníkov

S potenciálnymi zákazníkmi je to náročné - sú nerozhodní. Slová sú tým, čím si získate ich priazeň!

Pripravíme pre vás originálne texty, ušité na mieru vašej cieľovej skupiny. Dosiahneme tak mimoriadnu úspešnosť v návštevnosti stránky a zvýšenie konverzného pomeru.

Copywriting v kocke

Copywriting je písanie reklamných textov, textov pre obchodné účely a propagačných textov. Cieľom copywritingu je zaujať a „prinútiť“ užívateľa k akcii (napríklad zrealizovať objednávku). Zjednodušene - copywriting je zodpovedný za to, že sa z návštevníkov vašej stránky stávajú vaši zákazníci a pre vás to znamená zisk.

Copywriting služby

  • reklamné texty na web stránky
  • tvorba článkov
  • tvorba reklamných sloganov
  • korektúry textu
  • newsletter-y
  • PR články

Copywriter - pravá ruka SEO experta

Copywriter, teda reklamný textár, je vždy v pätách svojim kolegom, SEO konzultantom. Spoločnými silami sa podieľajú na realizácii jednotlivých projektov - od definovania kľúčových slov, až po konečné úpravy textu.

Nenahraditeľný text

Pre copywritera a SEO profesionála má najväčšiu hodnotu text. Jeho relevantnosť ocení vyhľadávač (na základe
trikov pri optimalizácii, vhodne umiestnených kľúčových slov a podobne) - to je „technickou“ úlohou SEO experta.

(Ne)odplašiť ?!

...a preto nastupuje nekonečná kreativita copywritera a jeho „umelecká časť“. Aby bol text zaujímavý pre čitateľa, musí byť okrem iného, dobre čitateľný, príjemný, ľahko pochopiteľný, ale hlavne k veci.

Žiadne siahodlhé litánie, pri ktorých v momente kurzor užívateľovej myši smeruje do pravého horného rohu internetového prehliadača.
Kľúčovým faktorom pri tvorbe stránky sú správne zvolené slová a kvalitný text. Ak ho nemáte, ani najlepší SEO expert vám nezaručí návštevnosť stránky.

Chcete vedieť ako vylepšiť svoj marketing na webe alebo samotný web?

Dohodnite si s nami nezáväzné stretnutie.

© 2008 Webcreator - internetová agentúra. Všetky práva vyhradené. Zavolajte nám 0910 90 70 48