• Riadenie vzťahu so zákazníkom počas tvorby projektu

  Cieľom tohoto článku je zlepšenie vzájomnej komunikácie a celkového vzťahu objednávateľ-dodávateľ pri tvorbe internetového projektu. Pomocou týchto jednoduchých pravidiel dokáže tvorca webu omnoho lepšie splniť požiadavky objednávateľa a tým zabezpečit jeho spokojnosť.

  24.9.2010 Marketing Marketing Sprievodca produktmi Odporučiť Článok
 • Konferencie 2009: Internet,Marketing,Web,Reklama

  Tohtoročná jeseň bude bohatá na konferencie o Internete, Marketingu, Webe a Reklame. Prinášame Vám preto stručný prehľad toho najzaujímavejšieho, kde by určite nemal chýbať každý, kto pracuje v tejto oblasti. Dostanete odpovede na otázky Ako využiť sociálne siete vo svoj prospech? Ako znížiť náklady na marketing? Čo má spoločné Internet a Sex? ale budete mať aj možnosť vyskúšať si workshopy, prezentovať svoju spoločnosť a názory a získať množstvo cenných kontaktov.

  24.9.2010 Marketing Marketing Sprievodca produktmi Odporučiť Článok
 • Internetová reklama na Slovensku

  Internetová reklama je v súčasnosti jednou z najrozšírenejších a najefektívnejších foriem inzerovania a promotion. Na rozdiel od klasických reklamných médií zaznamenáva nárast aj v období krízy. V roku 2008 to bol nárast až o 50% oproti roku 2007 a na rok 2009 sa odhaduje približne 30% nárast oproti predošlému roku. Medzi najviac využívané formy inzercie patrí bannerová reklama s takmer 60% podielom, riadková inzercia 19% a katalógová inzercia s 16% podielom.

  24.9.2010 Marketing Marketing Sprievodca produktmi Odporučiť Článok
 • Google Wave

  Google Wave je nový internetový komunikačný nástroj z dielne Google inc. Na prvý pohľad spája funkcie Gmail-u, Google Documents a Instant Messaging-u (IM) a zastrešuje ich jedinou aplikáciou. Okrem toho pracuje aj s videom, fotografiami,mapami, hrami a množstvom iných aplikácií. Pred nedávnom bola prezentovaná demo verzia tohto komunikačného nástroja. Video z prezentácie a screenshoty programu si môžte pozrieť na tomto odkaze. Vo výslednej podobe by sa mal objaviť na webe koncom tohto roka.

  24.9.2010 Marketing Marketing Sprievodca produktmi Odporučiť Článok
 • Google inc. prebral DoubleClick

  11. Marca 2008 Google inc. zverejnil ukončenie akvizície spoločnosti DoubleClick, giganta bannerovej reklamy. Po takmer polročnom posudzovaní akvizície Európskou komisiou dostal nakoniec Google zelenú. Suma ktorú Google ponúkol ($ 3,1 mld.) prevýšila možnosti konkurentov Yahoo! a Microsoft, ktorí mali o DoubleClick tiež záujem. V súvislosti s touto akvizíciou sa v Google pravdepodobne udeje aj doteraz najväčšie prepúšťanie v tejto spoločnosti. O prácu má prísť približne 300 zamestnancov Americkej časti spoločnosti DoubleClick.

  24.9.2010 Marketing Marketing Sprievodca produktmi Odporučiť Článok
© 2008 Webcreator - internetová agentúra. Všetky práva vyhradené. Zavolajte nám 0910 90 70 48