Projekt Shopia.sk – nový spôsob prezentácie

Shopia.sk je rozsiahlym internetovým projektom zameraným na efektívne zoskupenie predajcov odevov do jedného interaktívneho hypermarketu. Virtuálne prezentovanie ponúkaného tovaru zahŕňa fotogalériu, kompletné údaje o produkte, detailný popis o značke, dostupné veľkosti, farebné prevedenie a informáciu o tom, kde je možné uvedený produkt nájsť a zakúpiť.

Práve presné informácie sú kľúčovými pre konečného spotrebiteľa, ktorý si na základe uvedených parametrov a svojich kritérií sám vyhľadá to, čo skutočne potrebuje. Neoceniteľnou výhodou je to, ako internetový spôsob prezentácie dokáže zjednodušiť často hektické a bezvýsledné blúdenie v obchodnom dome. Shopia.sk totižto ponúka všetky príslušné produkty na dosah kliknutia – sám zákazník si vyberie to, o čo má záujem a v momente sa dozvie, či má obchodník k dispozícii klientovu veľkosť.
Zároveň má zákazník možnosť orientovať sa na stránke pomocou zoznamu predajcov, ako aj vyhľadávať produkty podľa ceny či sezónnej zľavy.

Shopia.sk prináša rad výhod aj pre samotných majiteľov obchodných prevádzok. Vďaka online zoznamu a vždy aktualizovanej databáze môže byť obchodník nie len bližšie k svojim zákazníkom, ale zároveň im ponúknuť nekonečné otváracie hodiny. Prínosom je takisto efektívny spôsob vyhľadávania – sami zákazníci sa podľa potrieb rozdelia na cieľové skupiny, čo obchodníkovi priamo prináša zisk. V neposlednom rade je Shopia.sk skvelým spôsobom komunikácie s klientom, nenáročnou reklamou a dôkazom novodobej predajnej éry, ktorá preukázateľne šetrí čas v dnešnej spoločnosti.

8.8.2008 Musil František Musil František Sprievodca produktmi Odporučiť článok
© 2008 Webcreator - internetová agentúra. Všetky práva vyhradené. Zavolajte nám 0910 90 70 48