Projekt ExpresTlač.sk

Realizácia web stránky pre spoločnosť ExpresTlač zahŕňala rad aplikácií, ktoré boli vytvorené na mieru. Požiadavky smerovali najmä na absolútnu funkčnosť stránky, jednoduchú orientáciu pri prehliadaní a tiež zakomponovanie objednávkového systému. Prioritou projektu je online objednávka tlačovín. Zákazníci majú k dispozícii intuitívne ovládaný online grafický editor, pomocou ktorého si môžu sami navrhnúť design tlačovín.
Pri vytváraní online editora bolo najdôležitejším skĺbiť samotnú funkčnosť aplikácie práve so spomínaným nenáročným ovládaním. Výsledkom sa tak stal jednoduchý program, ktorý dokáže vytvoriť profesionálny návrh bez väčšej námahy.

Ďalšou aplikáciou na stránke ExpresTlač.sk je CMS redakčný systém, ktorý umožňuje flexibilitu fungovania web stránky a možnosť rozširovania jednotlivých podstránok. Celá prezentácia je rozdelená podľa produktov – vizitky, letáky či obálky, cieľových skupín (firmy a agentúry) či oblasti tlače (digitálna či ofsetová tlač).

ExpresTlač ponúka svojim zákazníkom expresné doručovanie tlačovín už do niekoľkých hodín a kvalitnú tlač na moderných zariadeniach. Na vyzdvihnutie všetkých benefitov, ktorými spoločnosť vyniká, boli použité reklamné texty.

Cieľom web stránky je obsadiť popredné miesta vo vyhľadávačoch a dopomôcť spoločnosti ExpresTlač k zisku prvenstva medzi tlačiarenskými spoločnosťami.

2.2.2009  ExpresTlač ExpresTlač Sprievodca produktmi Odporučiť článok
© 2008 Webcreator - internetová agentúra. Všetky práva vyhradené. Zavolajte nám 0910 90 70 48