Projekt Eurovat.sk

Spoločnosť EURO-VAT pôsobí v oblasti výroby a spracovania chemických produktov na tekutej báze a tiež poskytuje širokú škálu služieb súvisiacich s danou obchodnou problematikou vrátane realizácie rozličných školení zamestnancov u partnerských firiem.

Základom pre stránku bola kompletná zmena vizuálu (absolútny redesign) a celkové oživenie modernou nevtieravou grafikou. Dominantnou sa stal červený header s logom spoločnosti.

Na web stránku bol aplikovaný redakčný systém CMS ako jedna z praktických aplikácií pri dynamických weboch s mnohými podstránkami. Vzhľadom na rozsiahle zameranie spoločnosti a ponuku služieb, stránka eurovat.sk disponuje veľkým množstvom spomínaných podstránok.

Redakčný systém umožňuje bezproblémovú správu portálu samotným klientom, firmou EURO-VAT. Výhodou je tiež jednoduché pridávanie informácií, článkov či rôznych aktualít.

V rámci objednaného a realizovaného balíka služieb ProWeb boli na stránku vytvorené reklamné texty. Okrem copywritingu obsiahnutom v ProWeb-e, bola realizovaná aj požiadavka na dodatočné texty ako samostatnú službu pre zvýšenie návštevnosti web stránky. Cieľom je tak optimalizovanie prostredníctvom použitia kľúčových slov.

Stránka spoločnosti EURO-VAT je vyhotovená v dvoch jazykových mutáciách, a to slovenskej a anglickej. Pre užívateľov, ktorí navštívia uvedený web sú k dispozícii užitočné možnosti – možnosť sťahovania katalógov produktov či registrácia pre odoberanie newslettru.

Prioritou stránky je prilákanie potenciálnych zákazníkov.

25.2.2009  EURO-VAT EURO-VAT Sprievodca produktmi Odporučiť článok
© 2008 Webcreator - internetová agentúra. Všetky práva vyhradené. Zavolajte nám 0910 90 70 48