• Business to business (B2B) marketing

  Pod pojmom B2B (Business to Business) chápeme obchodný vsťah medzi dodávateľom a odberateľom, pričom ani jeden z nich nie je koncový spotrebiteľ, zákazník. Ide o vzťah dvoch spločností, ktoré vzájomne obchodujú. (presnejšia definícia na http://en.wikipedia.org/wiki/Business-to-business_electronic_commerce) B2C – Business to customer – vsťah medzi firmou a zákazníkom (koncovým odberateľom).

  15.11.2010 Management Management Sprievodca produktmi Odporučiť Článok
 • Organizačná kultúra a jej vedomá zmena

  “Organizačná kultúra je fenomén, ktorý je veľmi zložitý a ťažko definovateľný, ale ktorý, ako naznačujú vykonané prieskumi, významným spôsobom ovplyvňuje dlhodobú úspešnosť bla bla….” Autor tohoto textu má jednoznačne pravdu, no takýmto spôsobom už bolo o organizačnej kultúre napísané veľa a bude toho ešte viac. Preto by som skúsil jednoduchým spôsobom naznačiť ako zaviesť potrebnú zmenu kultúry v organizácii.

  15.11.2010 Management Management Sprievodca produktmi Odporučiť Článok
 • Total Quality Management

  Cieľom tohto článku je priblížiť čitateľovi Total Quality Management (ďalej len TQM). Táto téma je v posledných dňoch veľmi atraktívna, keďže firmy sa snažia vybudovať si čím väčšie konkurenčné výhody oproti svojim konkurentom. Tento postup pri riadení sa snaží zavádzať aj naša firma http://www.webcreator.sk/misia-vizia-hodnoty . Dúfam, že Vám ponúknem dostatočné informácie o tejto téme a rozpútam búrlivú debatu na túto tému.

  24.9.2010 Management Management Sprievodca produktmi Odporučiť Článok
 • Ako urobiť z návštevníka Vašej stránky zákazníka

  Mnoho ľudí sa domnieva, že mať vysokú návštevnosť svojich web stránok je to podstatné. Návštevník však neznamená to isté, čo zákazník. Čím by sa mali teda zaoberať?

  24.9.2010 Marketing Marketing Sprievodca produktmi Odporučiť Článok
 • Čo pred začatím tvorby webu?

  Tento článok je o tom, ako sa najlepšie pripraviť na tvorbu webu, tak aby nám konečná webová stránka splnila to, čo od nej očakávame.

  24.9.2010 Marketing Marketing Sprievodca produktmi Odporučiť Článok
© 2008 Webcreator - internetová agentúra. Všetky práva vyhradené. Zavolajte nám 0910 90 70 48